דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר למקרר

מדבקות קיר למקרר

המקרר הוא רהיט גדול ומגושם במטבח. הפכו גם אותו למעוצב ואופנתי.

לא כולנו יצירתיים ומלאי דמיון וחלקנו אף נחשבים לחסרי השראה או כאלה "שאין להם את זה". אם עדיין לא שמעתם על מדבקות קיר לקירות, לזכוכית, להדבקה על הריהוט, כולל על המקרר? זה הפתרון האידאלי עבור מי מאיתנו שלא בורך בנשמה אמנותית ובכל זאת רוצה לשפר את מראה המקרר הישן שלו. פגישה עם מדבקות קיר יכולה להיות נקודת המפנה שלכם בתחום העיצוב. עכשיו תוכלו להיות אלגנטיים, מודרניים ויצירתיים וכולם יגידו ש"יש לכם את זה".

מדבקות הקיר להדבקה על המקרר, הם החידוש האחרון בתחום העיצוב. דקורטיביות וידידותיות למשתמש, ומאפשרות לכם ליצור יצירת אמנות על המקרר גם אצלכם במטבח. אין מה לחשוש מטעויות. המדבקות הן קלות מאוד להדבקה ולהסרה ותוך כך, גם ניתן לנייד אותם ממקום למקום. לכן,היתרונות האילו נפלאים, גם למי שמתגורר בדירה שכורה ורוצה שהדירה תהיה ייצוגית, עם הרגשה נעימה של בית.

מדבקות קיר הן דרך פשוטה יחסית אך יעילה, של הפיכת מראה המקרר שלכם. ניתן לרכוש מחנויות מלאכת יד, חנויות לשיפור הבית או באינטרנט. הבחירה היא קונפליקט, היות ואפשר לבחור מתוך מגוון רחב של עיצובים, בערכות נושאים מגוונות: כל מה שקשור במטבח, ילדים, אייקוני ספורט וצורות דקורטיביות. כאשר אתם רוכשים מדבקות קיר, במטרה לעיצוב המקרר שלכם, וודאו שאתם קונים את המדבקות אשר מיועדות להדבקה על המקרר, היות והן אמורות להדבק היטב בשוליים. מדבקות שאינן מתאימות, עלולות להתקלף בזמן נקיון המקרר, עם החומרים השונים שאנו מורחים.
אופן השימוש המדבקות הוא קל עד כדי כך, שתוכלו אפילו לעשות איתו עם הילדים, כזמן איכות פעיל: בזהירות מקלפים את ומדביקים את המדבקות על גבי שטח המקרר, מחליקים עם היד או עם רולר, כדי למנוע בועות. מדבקות גדולות ניתן להדביק כיחידה או להוסיף מסביבן מדבקות קטנות, כדי ליצור את התמונה והעיצוב המועדפים עליכם. למרות שהמדבקות ניתנות להסרה, כדאי לכם ליצור על נייר את הדוגמא שאתם רוצים ליצור, כדי לקבל החלטה סופית על העיצוב.

טיפ חשוב עבורכם הוא לזכור שגם מדבקות קטנות צבעוניות מושכות תשומת לב ולכן גם כאשר מדובר בסה"כ בעיצוב המקרר, כדאי שהוא יתאים ויזואלית לצבעים הכלליים הקיימים במטבח, כדי שלא יווצר מראה צבעוני מדי ולא נעים לעין.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מדבקת קיר חלון תלת מימד סירות בים טרופימדבקת קיר חלון תלת מימד סירות בים טרופי
מדבקת קיר חלון תלת מימד סירות בים טרופי
129 ₪
זוג ינשופים עם שםזוג ינשופים עם שם
זוג ינשופים עם שם
89 ₪
מדבקת לוח גיר  של מפת עולםמדבקת לוח גיר  של מפת עולם
מדבקת לוח גיר של מפת עולם
159 ₪