דף הבית » מאמרים

מאמרים

מחפש מדבקות קיר לחדר בבית או בעסק? הגעת למקום הנכון.

קשה להאמין שמוצר עיצובי מסוג מסויים, יכול לשנות לחלוטין את האווירה וסגנון העיצוב בבית. מדבקות קיר רעננו את מראה הבית שלכם, מבלי לחסוך כסף מראש, תוך ויתור על מוכנות נפשית כדי לכסות את הרהיטים או לנקות לאחר העבודה. תוכלו ליצור מראה אטרקטיבי, ללא טרחה, תודות למוצר המופלא הזה.

חישבו על הגדלה של תמונה שאתם מאוד אוהבים, אשר ניתן להפוך אותה למדבקת קיר ענקית. זו יכולה להיות תמונה של הילדים, צילום של אירוע או רגע משמעותי וחשוב, חיית הבית שלכם או כל דבר אהוב אחר. מדבקה כזו יכולה אפילו להיות מתנה מרגשת ושונה. להלן כמה רעיונות יצירתיים, בשימוש במדבקות קיר בחדרי הבית:

  • יכול להיות שבכל פעם שחולף מטוס בשמים, הילדים שלכם מסתכלים בהתרגשות ואולי אפילו אתם. כלי מעוף מסקרנים אותנו מילדות וכאשר אנו מתבגרים, הם עדיין מושכים אותנו, רק מסיבות קצת שונות. איזה רעיון נפלא זה להדביק מדבקות קיר בנושא של כלי מעוף לילדים בחדר. עונת הקיץ תהיה הזמן האידאלי לעשות שינויים ולרענן את קיר חדר הילדים, במיוחד מכיוון שחלקם נמצאים בחופשה. לאחר שהחלטתם אם אתם מעדיפים ליצור תמונה בעצמכם, ממדבקות קיר בגדלים שונים, או לחילופין רכשתם תמונת קיר אחת – קחו את הילדים והיעזרו בהם. יצירה משותפת משפחתית תהיה חוויה נפלאה, מהנה והיישום שלה הוא פשוט.
  • חדר השינה שלנו הוא השתקפות של אישיותנו, בין אם האישית או העיצובית, היות ואנו משקיעים בו את הזמן הרגוע והנינוח שלנו בסוף היום. זהו זמן של אינטימיות ורוגע. אם אתם חובבי טבע, תוכלו להדביק ציורים של נושאי טבע שונים, מפרחים גדולים ועד חיות אהובות, שיחים ועצים ואפילו מדבקת קיר עם ציטוטי אהבה רומנטיים, להנאתכם. מי שיבקר בחדר השינה שלכם, יוכל לקלוט אתכם מעט יותר טוב, כאשר טעמכם האישי יופיע מול עיניו.
  • ומה במטבח? שילוב של מדבקות קיר כחלק מעיצוב המטבח הוא רעיון מופלא, היות ומדבקות איכותיות שומרות על צורתן גם בתנאי לחות ובאיזור שבו יש כתמי שמן ושאריות מזון. חישבו על מדבקות קיר עם ציורי פירות וירקות או מדבקות הנראות כמו אריחים ועליהן ציורי פרחים עדינים. אפשר לבחור גם בציטוטים הקשורים לעולם המזון, כגון: "אין זמן לקפה, כמו עכשיו", "מלכת המטבח" ועוד.
  • גם באמבטיה ניתן להשתמש במדבקות קיר לעיצוב וליצירה של חדר אמבטיה נעים, מזמין, שיצור אווירה של התחדשות ורעננות. האפשרויות והדוגמאות הן אינסופיות וכל אחד יכול למצוא את הנושא האהוב עליו: ממדבקות אשר מצויירות עליהן טיפות של מים ועד מדבקות עם פינגווינים הולכים בשורה.
  • אפילו בסלון - הרעיונות העיצוביים של מדבקות קיר בסלון, תופסות תאוצה רבה בתחום. הסלון, אשר נחשב החדר שבו נפגשים כל בני המשפחה ובעצם אנו שוהים בו שעות רבות ביממה, יכול לקבל מראה שונה לחלוטין ממה שאתם מכירים היום. בקירות הסלון אפשר להדביק תמונות טבע מרהיבות, אשר יכולות להוסיף עומק לחדרים קטנים מאוד. ניתן להשתמש במדבקה עם ציטוטים הקשורים לבית בהזמנה אישית ואפילו אלמנטים אבסטרקטיים, אשר יעניקו חיות ועידון לחדר.
Printer
המלצות נוספות עבורך:
טפט שמיים וטבעטפט שמיים וטבע
טפט שמיים וטבע
120 ₪
פיקסלים מתפורריםפיקסלים מתפוררים
פיקסלים מתפוררים
120 ₪
בריקים חום כתמתםבריקים חום כתמתם
בריקים חום כתמתם
120 ₪