דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר צבעוניות

מדבקות קיר צבעוניות

בחירה חכמה של צבע וגוון בעת רכישת מדבקות קיר, יכולה להכניס חיים לחדר, לתת מראה צעיר וכיפי ועם אווירה צבעונית ומיוחדת.

כדי לבחור את הצבעים והדוגמא של מדבקות הקיר המתאימות לכם, צריך להשקיע מעט מחשבה תחילה. המאמר הזה יתן לכם כמה רעיונות, כדי שתוכלו לדעת איך לבחור את מדבקות הקיר שיימצו את המקסימום מהעיצוב בחדרים, מבחינת צבע ודוגמא.

קודם כל התבוננו סביבכם, כדי לבחון איזה צבעים שולטים בחדר. אם הגוון הכללי הוא בהיר, כדאי שתצמדו לצבעים בהירים. לדוגמא: אם יש לכם פריטים רבים בצבע כחול מטלי בחדר, מומלץ להשתמש במדבקות קיר שיש בהן אדום וצהוב ואולי אפילו כסף. אם אתם משתמשים בשילוב של צבעים, החדר יראה יותר אופנתי ומודרני ואין צורך להשתמש בצבעי קיר כלל.

היבט נוסף וחשוב בבחירת הצבעים המתאימים הוא לא למהר. היו סבלנים ונסו לראות איך הצבעים והגוונים השונים שאתם רוצים, נראים אל מול רקע הקיר הבהיר, לפני שאתם ממהרים לרכוש מדבקות קיר. בדיקה מוקדמת של הצבעים המתאימים ביותר, תחסוך לכם כסף וטרחה מיותרים. תוכלו להשתמש ב"גלגל הצבעים", כדי לברר אילו שילובי צבעים אפשריים, כדי להשיג את המראה שאתם רוצים, בעזרתו תוכלו להפגין את סגנון החיים וטעמכם האישי.

כאשר אנו מתבגרים, אנו מבקשים לעצמנו חדר שינה מרגיע, מקום מקלט בסוף יום עבודה מעייף, אך כאשר אנו מתמקדים בחדרם של הילדים שלנו, הם אמורים להיות מקום של יצירתיות, אושר ודמיון – אשר יאפשרו לכם להיות מקוריים וייצירתיים ולילדים שלכם סביבה של גירויים ולמידה..

בין אם החלטתם לרענן את מראה חדר הילדים או שהילד גדל וטעמו השתנה, או אולי אתם חווים הורות לראשונה – מדבקות קיר יוכלו לאפשר לכם ליצור חדר ילדים מרגש ומרגיע. מדבקות קיר עם ציורים של חיות או דמויות מצויירות אהובות על הילדים, יכולות להבטיח לכם שילדכם יהנה מסביבה מהנה, אישית ונעימה לשהות בה. אל תכנעו למחשבה שצבעים חמים מתאימים לבנות וקרים לבנים. הרעיון הזה כבר אינו חלק מהמנעד העיצובי וכדאי שבכל מקרה, הצבעים שתבחרו יהיו חמימים ונעימים ושימוש בצבע נועז ומאוד חזק, יהיה רק במנות קטנות.

נקודה חשובה נוספת: כאשר אתם בוחרים מדבקות קיר לילדים, עשו זאת ביחד איתם, אם הם בוגרים מספיק להביע דיעה. אל תדביקו מדבקות באופן אקראי על קיר החדר, אל תשתמשו במדבקות ריאליסטיות, זה מפספס מבחינת הפעלת הדמיון והמחשבה של הילד. צבעים שמחים יהיו מתאימים. נסו להתנתק מהעיצוב הכללי של הבית, כאשר אתם חושבים על חדר הילדים, אחרת הרעיון של צבעוניות זה משהו שלא יקסום לכם. באופן אידאלי, החליטו על הצבעים יחד עם הילד ותוכלו לכוון אותו לבחור את הצבע האהוב עליו באופן כללי, או צבע הצעצוע שהוא אוהב, דמות מצויירת וכו'.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מגן דוד בלתי אפשרימגן דוד בלתי אפשרי
מגן דוד בלתי אפשרי
89 ₪
חלבי - פסיםחלבי - פסים
חלבי - פסים
0 ₪
עץ תמונות משפחה וחבריםעץ תמונות משפחה וחברים
עץ תמונות משפחה וחברים
159 ₪