דף הבית » מאמרים » מיתוג באמצעות מדבקות קיר

מיתוג באמצעות מדבקות קיר

מתג את העסק שלך באמצעות שילוב מדבקות קיר שיווקיות ומיוחדות במשרד.

מדבקות קיר נחשבות כיום כדרך מיתוג חדשה ומצויינת לפרסום העסק שלכם. נצלו את האפשרות של שילוב מדבקות קיר לעסקים המתאימה לכל סוג של עסק או שירות. תוכלו להדפיס אותם על פי הצרכים המדוייקים שלכם, בכל דוגמא או מלל, בכל גודל שתבחרו ולהדביק אותם בכל רחבי העסק, בין אם על הקירות, על הדלתות ובכל פינה בעצם.

 

אז למה להשתמש במדבקות קיר לעסקים

מדבקות קיר מותאמות אישית הן כלי דו-ערכי מצויין אשר מעניק לכם גם את האפשרות לייפות את העסק שלכם וגם למנף אותו. מכיוון שהן מוסרות בקלות, תוכלו לציין את מה שמתאים לפרסום כרגע, כך שבעצם אתם גם מנהלים בעצמכם יחסי ציבור, על פי מה שאתם מתעדפים לתקופה מסויימת. נוסף על כך זו דרך מיוחדת למשוך את תשומת לב האורחים שלכם בעסק.

אז בואו נראה בנקודות ממוקדות, למה מדבקות קיר שוות לכם כסף:

  • כיוון שמדבקות קיר הן הוצאה עסקית בעלות נמוכה יחסית, ניתן להחליף את הדוגמא על בסיס קבוע, בהתאם למוצרים או לשירות שאתם מעניקים בתקופה נוכחית. לדוגמא: בעל מסעדה, אשר בד"כ מבקש לקדם מאכלים מסויימים בתפריט על בסיס קבוע, יכול להזמין מדבקה אשר יופיע בה פרסום החודש ולהדביק אותה בכל רחבי המסעדה שלו, כולל על חלון הראווה. כך הלקוחות שנכנסים ומחפשים מה חדש בתפריט, יקבלו אותו עוד לפני שהם נכנסים, באופן ברור והרבה יותר בנוחות.
  • דקורציה גם היא דרך מופלאה לעשות מינוף לעסק שלכם. לדוגמא: בעל עסק לבגדים, מחליף מדי עונה את הקולקציה על פי עונות, סגנון וכו'. איזה אפקט יעיל יהיה להחליף גם את הדקורציה בכל העסק וליצור מראה שונה לחלוטין מהקולקציה הקודמת. כך מרוויחים הרבה יותר: פרסום לעסק, מינוף ורענון. הלקוחות נהנים מהרגשה שהם נכנסים בכל פעם לחנות מעט שונה ונושא הויזואלי הוא כידוע, חלק מקידום מכירות.
  • פרופיל חברה – אם אתם בעלי חברה שיש בה תחומי שירות רבים, בין אם יש לכם רשת של חנויות, מסעדות, מכשירי חשמל או כל תחום אחר – כאשר אתם מדביקים על קירות העסק את השירות או מפרסמים את מה שיש לכם להציע בעסק או החנות הנוכחית, תמיד תוכלו להוסיף על המדבקה פרסום של כל הסניפים שלכם. בנוסף, במידה וסניף מסויים יש לכם בתקופה מסויימת מבצע, זו בדיוק הדרך לפרסם את המבצע בכל הסניפים שלכם. כך אתם מיידעים את הלקוחות לגבי סניפים נוספים וגם מעניקים להם את האפשרות לבחור בסניף אחר, במידה והוא קרוב אליהם יותר ודווקא בתקופה זו אתם מפרסמים מבצע שיתפוס את עיניו.

 

מדבקות קיר לקירות עסקיים

לסיכום, צריך לציין כי מדבקות קיר מאפשרות לכם דרך פרקטית ופשוטה יחסית, של קידום מכירות ומיתוג של העסק שלכם. הם זולים, עמידים, תכליתיים ומאוד מושכים את העין. כל זה חוסך לכם הוצאות רבות של איש יחסי ציבור, היות ואתם יכולים בקלות יחסית להדביק ולהסיר את המדבקות על פי הצרכים שלכם ובנוחות.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
נוף אובסטרקטינוף אובסטרקטי
נוף אובסטרקטי
120 ₪
מכוניות מרוץ עם אש אדומהמכוניות מרוץ עם אש אדומה
מכוניות מרוץ עם אש אדומה
120 ₪
מדבקת קיר פיצוץ קומיקסמדבקת קיר פיצוץ קומיקס
מדבקת קיר פיצוץ קומיקס
89 ₪