דף הבית » מאמרים » מה ההבדל בין טפט למדבקת קיר

מה ההבדל בין טפט למדבקת קיר

כל התשובות לשאלות מה ההבדל בין טפטים למדבקות קיר

יצא לכם לשמוע לאחרונה על לא מעט אנשים שכבר קישטו את הבית או את סביבת העבודה שלהם עם טפטים ועם מדבקות קיר? אם כך, ברור לחלוטין מדוע גם אתם חושבים על האפשרות הזאת, כי אין משהו יפה יותר. במקום לראות את הקירות שלנו לבנים ולסבול מכך שהם לא מעוררים בנו השראה, ניתן יהיה להדביק עליהם תמונות, ציורים או אפילו משפטים שמדברים עלינו – והכול בעזרת מדבקות קיר או טפטים. כדי שתוכלו לבחור בין שתי האפשרויות השונות, אתם צריכים להבין תחילה מה ההבדל בין מדבקות קיר לטפטים  ועל כך במאמר שלפניכם.

 

 

1. ביצוע פשוט ללא סיבוכים: בעוד שכדי להדביק טפט צריך קצת יותר ידע או מה שנקרא "ידיים טובות", הרי שכדי להדביק מדבקות קיר לא צריך שום ידע מקדים. ממש כפי שאתם מדביקים כל מדבקה אחרת כך תוכלו גם להדביק את מדבקות הקיר – בקלות ובנוחות. 

 

2. השטח שתופסת המדבקה או הטפט – מדובר על שטח שונה שכן הטפט מגיע במידה מסוימת ובהתאם לקיר, מתוך מטרה למלא את כולו, ואילו המדבקה מגיעה לרוב בשלושה גדלים שונים שביניהם תבחרו. זה אומר שכאשר אנחנו מנסים להבין מה ההבדל בין מדבקות קיר לטפטים, אנחנו נראה שהטפט ממלא את כל הקיר ואילו המדבקה לא.

 

3. המחיר המשתנה – ברוב המקרים, בבואנו לענות על שאלה כמו מה ההבדל בין מדבקות קיר לטפטים, אנחנו נראה שיש גם הבדל במחיר. לרוב הטפטים יהיו יקרים יותר לעומת מדבקות הקיר ולכן זה עוד נתון שיוכל לעזור לכם לבחור בין שתי האפשרויות השונות.

 

4. עד כמה צריך להיות מדויקים בהדבקה – זו אחת מהשאלות שתמיד מטרידות את כל מי שחושב לקנות טפט או מדבקת קיר וחשוב להבין שאכן יש הבדל בין השניים. העניין הוא שבטפטים יש לכם אפס מקום לטעויות, כי הם מגיעים בדיוק בגודל הקיר וצריכים למלא את כולו. לעומת זאת, במדבקות הקיר זה לא המצב ולכן הדיוק כאן קצת פחות משמעותי. 

 

5ץ מספר דוגמאות ואפשרויות – בדרך כלל עוד נתון שצריך לקחת בחשבון כשחושבים האם לקנות טפט או מדבקת קיר, יש לבדוק את הדוגמאות השונות. בימינו יש מגוון אדיר הן של טפטים והם של מדבקות קיר אך ניתן לראות שכמעט תמיד המבחר בין המדבקות עוד יותר גדול ועשיר

 

האם יש הבדל באיכות? 

קשה לדבר על שאלה כמו מה ההבדל בין מדבקות קיר לטפטים ולא להזכיר את השאלה האם יש הבדל באיכות. ברוב המקרים התשובה תהיה שלילית, אך כמובן שיש טעם. לבדוק את הנושא באופן פרטני. כלומר, לא כל חברה שיכולה למכור לכם טפטים, טפטים לסלון , ומדבקות קיר תציע לכם את הטוב ביותר ואת המוצרים הכי איכותיים שיש. לכן חשוב לבדוק בשבע עיניים מאיפה אתם מתכוונים להזמין את הטפט או את מדבקת הקיר שלכם, כי מה פתאום שתבחרו במוצר שאינו מספיק איכותי? אם אתם רוצים ליהנות מאיכות חסרת פשרות, לנו בחברת "סטיק דקור" יש את הטוב ביותר עבורכם! זה לא משנה אם אתם מעדיפים טפט או מדבקת קיר, כי בכל מקרה אצלנו תמצאו מוצרים איכותיים. אנחנו משתמשים בחומר הקרוי ויניל, מתוצרת גרמניה ומאיכות חסרת פשרות. כמו כן, אם תבחרו לקנות אצלנו טפטים, תוכלו גם להוסיף להם שכבת למינציה, שגם היא נמכרת ישירות באתר שלנו, וכך להגן עליהם לאורך זמן רב יותר. פנו אלינו עוד היום, או פשוט מלאו את סל הקניות שלכם באתר שלנו ותראו שתיהנו מאוד מהעיצוב החדש של החלל שבו אתם נמצאים, עובדים או גרים. 

 

Printer
המלצות נוספות עבורך:
ON  OFFON  OFF
ON OFF
89 ₪
טפט לקיר לונדון בלילהטפט לקיר לונדון בלילה
טפט לקיר לונדון בלילה
120 ₪
מרוץ מכוניותמרוץ מכוניות
מרוץ מכוניות
120 ₪