דף הבית » מאמרים » איך להדביק טפטים ומדבקות קיר בקלות

איך להדביק טפטים ומדבקות קיר בקלות

כל הטיפים החשובים שרציתם לדעת על אופן ההדבקה של מדבקות קיר וטפטים

טיפים להדבקת מדבקות טפט ומדבקות קיר

 

אחרי שהיו לכם לא מעט דילמות ולא לגמרי ידעתם איך כדאי להכניס צבע לבית הפרטי שלכם בחרתם לקנות טפטים מסוגים שונים? או שאולי בחרתם מדבקות קיר מהממות? אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שההדבקה תצא מושלמת. זה לא באמת הגיוני להשקיע בבחירת מדבקות הקיר הכי יפות שיש, הטפטים הכי מעוצבים ובסופו של דבר לא לבצע עבודת הדבקה מספיק טובה. יתרה מכך, אתם יכולים להיות בטוחים שיש קשר ישיר בין האופן שבו אתם מבצעים את ההדבקה ובין אריכות ימי המוצר על קיר הבית שלכם. לכן זה לא משנה אם בחרתם לקנות מדבקות לקיר חדש השינה, לקיר הסלון או לכל קיר אחר בבית, כי מה שבטוח זה שכדאי לבצע עבודת הדבקה שתהיה כמה שיותר רצינית ויסודית. 

 

הכנת הקיר להדבקה 

 

אחד מהדברים הכי חשובים שנוכל לספר לכם לגבי הדבקת מדבקות קיר וטפטים, ואחד מהדברים שישפיעו על התוצאה הסופית, זו השאלה מה מצב הקיר. כלומר, האם יש עליו גבשושיות?האם מהפעם האחרונה שצבעו את הקיר נשארו נקודות של צבע שעלולות להיראות אח"כ לא טוב על גבי המדבקה? האמת היא שכל דבר קטן כזה עלול לבלוט בהמשך על הטפט או על מדבקת הקיר ולכן הצעד הראשון יהיה לבדוק בכלל את הקיר שעליו אתם רוצים להדביק. אם אתם יכולים להשקיע ולסייד את הקיר מחדש זה מומלץ, שכן אז תוכל לתקן את כל פגעי הצבע עוד לפני שאתם מבצעים את ההדבקה הסופית. בנוסף, אנחנו מאוד ממליצים לכם לא לבצע את עבודת ההדבקה לבד. כלומר, אפילו אם אתם אנשים שיש להם ידיים טובות ואפילו אם אתם נוהגים לעשות עבודות שונות בבית לבד, עדיף שיהיה אתכם עוד מישהו בחדר. אתם באמת חושבים שתוכלו לדעת לבד האם אתם מדביקים בצורה ישרה את המדבקות או את הטפט? מעבר לכך שמאוד מומלץ לעשות סימונים מראש ישירות על הקיר, כדאי יהיה גם לעבוד לפחות עם עוד אדם אחד נוסף שיוכל לעזור לכם. זה נכון בעיקר כאשר בוחרים לשלב על הקירות השונות מדבקות גדולות במיוחד או טפטים שממלאים את הקיר כולו. 

 

החשיבות של רכישת מוצר איכותי 

 

עוד דבר שישפיע תמיד על השאלה האם תיהנו מהמוצר שאתם קונים לאורך זמן או לא, זו שאלת האיכות. זה נכון, אגב, בין אם אתם חושבים על רכישת מדבקות בין ובין אם דווקא מצאתם טפטים כלבבכם. לא כדאי להתפשר על האיכות כי אחרי הכול, אם אתם עושים את כל ההשקעה הזאת ובוחרים קישוט יפה לקיר, לא כדאי יהיה לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה נפלאה? לכן אנחנו שמחים וגאים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו בחברת סטיק דקור תמצאו את מבוקשכם בקלות. ראשית, אנחנו מציעים לכם מגוון אדיר של אפשרויות, הן בתחום מדבקות הקיר והן בתחום הטפטים השונים. שנית, אצלנו תוכלו להיות בטוחים שכל המוצרים שאתם רוכשים עשויים מאיכות חסרת פשרות. אנחנו גם מציעים לכם הדרכות אונליין וסיוע, במידה ויש לכם שאלה או דילמה לגבי הדבקת המוצרים שלנו. בנוסף, אם תרכשו אצלנו מדבקות קיר תוכלו להיות בטוחים שגם כאשר תסירו אותן – הן לא תשארנה שום סימן על הקיר. לכן, אם חששתם שהקיר יתקלף עם הסרת המדבקות, כדאי שתדעו שאם תרכשו אצלנו אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. עוד סיבה טובה שבגללה חברת סטיק דקור זה המקום הנכון לרכישת מדבקות קיר וטפטים אלה המחירים האטרקטיביים ושירותי השליחויות המהירים, אז למה אתם מחכים? 

Printer
המלצות נוספות עבורך:
עיצוב מוזאיקה אדום לאריחיםעיצוב מוזאיקה אדום לאריחים
עיצוב מוזאיקה אדום לאריחים
89 ₪
מדבקת טפט גן חיותמדבקת טפט גן חיות
מדבקת טפט גן חיות
120 ₪
מדבקת קיר | שחקן כדורגלמדבקת קיר | שחקן כדורגל
מדבקת קיר | שחקן כדורגל
159 ₪