דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לנשים ולגברים

מדבקות קיר לנשים ולגברים

מדבקות קיר לבנים ולבנות. המאפיינים של מדבקות קיר למין הגברי מול מדבקות קיר למין הנשי.

לכולנו יש טעם וסגנון אישי, שונה מאחרים והכלל הזה נכון גם כאשר מדובר בעיצוב פנים, אין 2 אנשים שיהיה להם בדיוק את אותו הטעם. אנו יודעים שהעיצוב בבית שלנו משקף את האישיות שלנו – מקום המנוחה שאנחנו באמת רוצים שיעניק לנו הרגשה של בית וברור שהטעם של ילדינו שונה במידה מסויימת מטעמנו כבוגרים. את זה בדיוק נבחן במאמר הבא.

ילדים מעדיפים פנטזיה. בעולמם הכל אפשרי, בגדול, בצבעים ובצורות. בנים יעדיפו מה שאבא שלהם אוהב, כך שאם אתם לוקחים את הילד למשחק כדורגל או צופים איתו בתחרות אופנועים בטלוויזיה, סביר להניח שהם ירצו מדבקות קיר בנושאים "גבריים" יותר בחדר שלהם. יש בנים שישמחו לתלות תמונות של גיבורי-על או דמויות אחרות מסרטים וסדרות שהם אוהבים. רובוטים, מטוסים, כלי רכב וכו'.

כאשר ילדים הופכים לבוגרים, לא תמיד תהיה להם העדפה מסויית בקשר לעיצוב החדר שלהם. עולמם הופך לצבעוני מעצם הוויתו והם מושקעים בנושאים רבים אחרים. אם בכל זאת מציעים להם מדבקות קיר, בד"כ הם לא יתנגדו למדבקות קיר מעט יותר מופשטים, ללא נושא מסויים מועדף. אך יש נערים ובוגרים שירצו מדבקת קיר שקרובה לנושא ולתחום שהם מאוד אוהבים ומשקיעים בו את זמנם, כגון: ספורט, מוסיקה, משחקי מחשב וכו'. גברים לעומת זאת, אשר חווים את העולם המציאותי, הפרקטי והעמוס – לא ירצו מדבקות קיר שיטרידו את השלווה שאמור ביתכם לספק, בסוף יום מעייף בעבודה, כך הסבירות היא שיעדיפו מדבקות קיר בגוונים קרים, אך בהירים ובד"כ יעדיפו סגנון מופשט יותר.

גם בעולם הפנטזיה של בנות צעירות אפשר לפגוש במדבקות קיר של מפורסמים או הקשורות לדמויות נערצות מסרטים, ספרים או עולם הטבע. צבעי המדבקות בפרט והצבעים השולטים בחדרן של הבנות בכלל יהיה חמים ובהירים. בהתבגרותן של הבנות, הן לעיתים מעדיפות לבחור במדבקות קיר אשר קשורים יותר לעולם הרגשי: אהבה וחיבה יכולים להיות הדוגמאות שהן יעדיפו על הקיר ובעיקרון ניתן יהיה למצוא דוגמאות של פרחים, מילות חיבה ואהבה, ציטוטים מעולם הרגש, לבבות וכו'. סביר להניח שצבעי הוורוד השולטים, יפנו את מקומם למגוון של צבעים נוספים, אך בד"כ עם העדפה לקשת הצבעים החמים.

נשים תעדפנה לבחור מתוך שיקולים של טעם אישי, אך גם עם דגש על פרקטיקה. יש נשים שתעדפנה לבחור במדבקת קיר במטבח, שהיתה מעדיפה כאפשרות שנייה, אם זו שהיא מעדיפה אינה עמידה ללחות הקיימת באיזור המטבח. בחדרים אחרים, נשים תבחנה בעיצוב של מדבקות קיר, עם דגש על ההתאמה וההרמוניה הכללית של החדר ואסתטיקה חשובה להן מאוד. גם בחדר השינה, שהוא מקום המקלט והמנוחה, אישה תעדיף מדבקת קיר לא צבעונית מדי, כדי לשמור על התחושה של הרוגע והשלווה וגם אז, עם תשומת לב למראה הכללי העיצובי של החדר.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
אייל יפייפיה וכוכביםאייל יפייפיה וכוכבים
אייל יפייפיה וכוכבים
159 ₪
גלים בגווני אפור בהיר תלת מימדייםגלים בגווני אפור בהיר תלת מימדיים
גלים בגווני אפור בהיר תלת מימדיים
120 ₪
עולם קטןעולם קטן
עולם קטן
129 ₪