להזמנות טלפוניות:
054-4430126
03-5715073
Wishlist

הרחבת הקריאה

דף הבית » מדבקות קיר למסעדות

מדבקות קיר למסעדות

כיצד שילוב זול ופשוט של מדבקות קיר במסעדה, פאב, בית קפה או באר שכונתי יכולים לשדרג כל עסק למעניין ומושך לקוחות.

מדבקות קיר הן דרך חדשה לקידום העסק שלכם, בין אם הקמתם אותו לאחרונה או שהוא קיים כבר זמן רב. השימוש במדבקות קיר מאפשר לכם לרכוש מדבקות מוכנות או לפנות לחברה אשר מדפיסה את המדבקות, על פי הצורך שלכם ואין זה משנה איזה עסק אתם מנהלים. ממשרד עו"ד ועד מסעדה, עם האפשרות להדפיס מדבקת קיר שיכולה לכסות את שטח הקיר השלם של העסק שלכם.

אם אתם בעלי מסעדה, בית קפה, פאב או באר, אתם מרוויחים כפול: גם מייפים את מראה ועיצוב המסעדה וגם מקדמים את מה שנמצא כרגע באור הזרקורים, כגון: מנות מועדפות, פרטים על העסק ועל הבעלים, העדפות של לקוחות וכו'. יתרון נוסף הוא שעוברי אורח המסתכלים פנימה, נחשפים גם הם לפרסום שלכם – כלי מצויין לקידום העסק.

מכיוון שהדפסה על מדבקות קיר ושימוש בהם, נחשב כזול יחסי, תוכלו להרשות לעצמכם להחליף אותם על בסיס קבוע, במיוחד שהם קלים להדבקה והסרה. אם מתייחסים למסעדה או לבית קפה, שבד"כ מחליפה את התפריט פעם בחודש או פעם מס' חודשים, תוכלו גם לעשות שינוי בעיצוב המדבקה, על פי טעמם של הסועדים הקבועים. יש לקוחות אשר עוקבים אחר פריטים חדשים בתפריט ואולי בביקורם הבא בעסק, ישמחו לנסות את המנה החדשה שאתם מפרסמים על מהדבקת הקיר.

אבל לא רק פרסום. מדבקות קיר הן דרך נפלאה לביצוע של עיצוב מלא במסעדה או בפאב שלכם ולחסוך ברכישה של אביזרי ריהוט. לדוגמא: במסעדה בסגנון ספרדי אתם יכולים להדביק מדבקת קיר ענקית המתארת סצנה של מלחמת שוורים או סמל אחר המתקשר עם ספרד. אם יש לכם רשת של מסעדות, תוכלו להוסיף במדבקות הקיר שלכם את הלוגו של הרשת ובנוסף לפרסם את המסעדות האחרות שיש ברשת והמבצעים שאתם עושים. אם הלקוחות מרוצים ממה שהמסעדה הנוכחית מציעה, אולי הם ירצו גם לבקר בשאר סניפי הרשת שלכם ואף להמליץ לחברים אחרים לבוא ולבקר.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
עיצוב פרחים אסימטריעיצוב פרחים אסימטרי
עיצוב פרחים אסימטרי
89
טפט עיטור פרחים קלאסיטפט עיטור פרחים קלאסי
טפט עיטור פרחים קלאסי
120
טפט רטרו ורוד אדום חוםטפט רטרו ורוד אדום חום
טפט רטרו ורוד אדום חום
120