דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לדלתות

מדבקות קיר לדלתות

גם דלת בכניסה לחדרים בבית הפכה לרהיט שאפשר להפוך לפריט עיצובו כחלק מעיצוב הבית.

חוויית השיפוץ של הבית אמורה להיות מהנה ולא מענה, אך ההחלטות על הדרך הטובה ביותר לבצע אותה, היא די מתישה. לצבוע את הקירות, להחליף את הריהוט, לסדר את החדר בצורה אחרת ועוד רעיונות, כדי ליצור מראה רענן ומחודש לבית. היום אפשר להתפטר מהטרחה והסרבול ולבצע שיפוץ בהתאם לצרכים שלנו בעזרת מדבקות קיר. אפשרות נוספת לשימוש היא להביא מדבקת קיר או דלת כמתנה מיוחדת.

בין אם אתם בסה"כ רוצים להוסיף מסגרת לקיר אחד בחדר, להתקין מדבקות קיר יחידות, כדי להוסיף צבע בחדרי הילדים, או ליצור מראה דרמטי על קיר שלם בסלון, ניתן למצוא במגוון המדבקות המוצעות, בדיוק את מה שאתם מחפשים, לעיצוב ושינוי מראה הבית או המשרד, מבלי להיעזר באיש מקצוע וללא צורך לנקות לאחר ביצוע ההתקנה.

מדבקות קיר הן דרך נפלאה לא רק להדבקה על הקירות, הן ניתנות להדבקה על כל משטח חלק, כולל חלונות, רצפות, אריחים ואפילו על דלתות. חישבו על מדבקת קיר מעוצבות עם נוף עוצר נשימה, המודבקת על דלת אחד החדרים בבית, בבית העסק שלכם, בכניסה לכיתת לימוד או בכל מבנה אחר. תמונה ענקית, בפרספקטיבה מתאימה למימדי הדלת, בדוגמא של צמחיה טרופית, תוסיף חיים וצבע לכל החדר ותחסוך לכם השקעה מהותית בשיפוץ של חדר שלם. ניתן לשלב בין טפט לדלת ומדבקת קיר, כנושא עיצובי ולהתאים את הדוגמא, כך שכל מדבקה משלימה את השנייה.

כהורים לילדים אתם יודעים שישנם בתי ספר ובהם הילדים מקבלים ארוניות אחסון, בעלי מראה שומם ואפור. הילדים מכניסים בארוניות את ספרי הלימוד וחפצים אישיים אחרים. חישבו על עיצוב הארונית של הילדים שלכם, בתוספת של מדבקה לדלת הארונית, מבחוץ וגם מבפנים, רק כדי לתת להם הרגשה טובה יותר, בסגנון האהוב עליהם. אפשר להשתמש במדבקת מראה לארונית, בחלק הפנימי של הדלת. מדבקה כזו בוודאי תשמח את הבנות.

  • התקנה פשוטה של הדבקה וקילוף.
  • איכות של חומר, אשר מאפשר לכם למקם את המדבקה, מבלי להרוס את הדבק או להשאיר סימנים על הדלת.
  • מדבקות עשויות בקפידה, המוסיפות מראה אסתטי ואלגנטי.
  • עמידות ברטיבות, המבטיחה שהמדבקה מתאימה גם לאיזורים חמים ולחים מאוד.
  • מצויין לשימוש בתוך המבנה או על הדלת מחוץ למבנה.
  • המדבקות קיימות באיכות גבוהה, אשר אינה גורמת למדבקה להתכווץ, להתקפל או להקרע.
Printer
המלצות נוספות עבורך:
בטון עם חיתוכים מעוצביםבטון עם חיתוכים מעוצבים
בטון עם חיתוכים מעוצבים
120 ₪
מרפסת פרחונית עם נוף לנהר ביערמרפסת פרחונית עם נוף לנהר ביער
מרפסת פרחונית עם נוף לנהר ביער
120 ₪
מרפסת עם נוף של שדה ירוק ועץמרפסת עם נוף של שדה ירוק ועץ
מרפסת עם נוף של שדה ירוק ועץ
120 ₪