דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לאריחים

מדבקות קיר לאריחים

חסכו שיפוץ יקר ומיותר. עם מדבקות קיר לאריחים תשוו מראה עיצובי מיוחד לבית בעלויות נמוכות.

שיפוץ יכול להיות רעיון די מבהיל ומאוד יקר. למזלנו הטוב, זו לא הדרך היחידה ליצור מראה חדש, מודרני ואלגנטי, לחדר האמבטיה, חדר השינה או חדר האוכל. השימוש במדבקות קיר על שטח גדול או מספר של מדבקות קיר, כתוספת עיצובית, יכולים להעניק את השינוי העיצובי שחלמתם עליו ולשנות לחלוטין את מראה החדרים, בתקציב נמוך וללא צורך בחיפוש אנשי מקצוע, או שימוש בצבע קיר.

אפשר להתייחס למדבקות הקיר כאביזר עיצובי חכם, אם חושבים על הפעולה הפשוטה של ההתקנה שלהן: "הדבק ולך". כיום שוק האביזרים ומדבקות הקיר מציע גם מדבקות לאריחים, עשויות מ- P.V.C, בגדלים שונים ומבלי להתאמץ. היעילות של שימוש במדבקות לאריחים, מאפשרת בעצם את ההדבקה על כל משטח חלק. הן מדהימות וקיימות במגוון של צורות, צבעים, דוגמאות והכי חשוב, חוסכות ממך זמן ועבודה קשה. אין צורך להתעסק עם הניקוי של שאריות דבק אריחים, עם חיתוך פינות של אריחי קרמיקה, אין צורך להמתין עד שהאריחים ידבקו כמו שצריך, כדי להשתמש בחדר האמבטיה.  בשיטת "הדבק ולך" ההתקנה היא פשוטה, מהירה והאפקט הוא מיידי. כאשר מדביקים את מדבקות האריחים, צריך לשים לב שלא להדביק מדבקה על המרווח שבין האריחים המקוריים, כדי שלא יכנסו אוויר ומים מתחת למדבקה ויגרמו לה להתקלף.

תחום עיצוב הפנים וכל מה שקשור לאביזרים החוסכים לנו מאמץ וכסף משתפר באופן ניכר והיום אפשר אפילו להדביק אריחי מראה. במקום להתקין מראה בחדר האמבטיה, התקינו מדבקת קיר שמעניקה את אותו האפקט. אריחי מראה מציעים פתרון עיצובי, מבלי לסחוב או לחשוש מחתיכות זכוכית שבורות באמבטיה. אריחי מראה נפלאים גם למקומות שבהם אין מבחר של אפשרויות עיצוב והן גם מעניקות מראה עמוק יותר לחללים קטנים בבית. ניתן להשיג אותן, כמו את שאר מדבקות הקיר בחנויות עיצוב הבית הגדולות וגם באתרים מקוונים ברשת האינטרנט. יש מבצעים מכובדים גם באתרים בחו"ל.

מוצר נוסף ומבטיח בתחום מדבקות הקיר לאריחים הוא אריחים שניתן להדביק גם על הרצפות. קיימות מדבקות בדוגמאות מרהיבות ובדגמים שונים אמנותיים, שיהוו עבודת אמנות, אשר במקום להיות על הקיר, ממוקמת על הרצפה. מעין תוספת של שטיח מודבק, שיקפיץ את העיצוב והסגנון של החדרים ומתאים בעצם לכל חדר בבית. גם ההתקנה של מדבקות רצפה אלה פשוט ונוח. מקלפים את המדבקה מהנייר הצמוד אל הדבק, מחליטים על המיקום המועדף ומדביקים בקלות רבה. מדבקות אלה מתאימות לכל סוג של רצפות (קרמיקה, שיש, עץ ואפילו P.V.C). הן עמידות מאוד וניתן לדרוך עליהן ולשטוף את הרצפות, מבלי לדאוג כי הצבעים ידהו. המדבקות ניתנות להסרה בקלות רבה, אך במקרה של מדבקות לאריחי הרצפה, לא בכל סוג של מדבקה, ניתן להדביק שוב.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
פלמינגו במיםפלמינגו במים
פלמינגו במים
99 ₪
קיר יפייפה עם חלון ונוףקיר יפייפה עם חלון ונוף
קיר יפייפה עם חלון ונוף
120 ₪
מדבקה | תוכי חמודמדבקה | תוכי חמוד
מדבקה | תוכי חמוד
159 ₪