דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר למטבח

מדבקות קיר למטבח

מחדשים לכם את חדר האוכל או המטבח עם מדבקות קיר יפות ומיוחדות.

מדבקות קיר לבית אינן נועדו רק לחדרי שינה או לחדרי ילדים. גם מטבח יכול להיות מעוטר במדבקות קיר יפהפיות, בהתאם לטעמנו האישי ולעיצוב השולט בו. תוכלו למצוא נושאים מעניינים, כאשר חלק מאיתנו מעדיפים מדבקה עם ציורים ואיורים של פירות וירקות וחלק אחר יעדיפו להדביק מדבקות בציורי כפות, מזלגות וכמה כלי מטבח. האפשרויות אינסופיות והסגנון העיצובי של כל אחד מאיתנו הוא ייחודי.

תוכל לתלות מדבקת קיר במטבח שעליה כתוב המתכון למאכל הכי אהוב עליך. חנות מדבקות מקוונת באינטרנט מאפשרת ברוב המקרים לבחור את הציטוט או הכיתוב המועדף עליכם ולהזמין את המדבקה שתיתלה אצלכם בקיר המטבח ורק אצלכם. אפילו אם אתם עוברים דירה, תוכלו להסיר בקלות רבה את המדבקות שלכם ולקחת אותם למטבח החדש.

רוצים לעשות את המטבח שלכם למקום הכי שמח בבית? צרו לכם עיצוב מרגש ומהנה, שכולל את כל המרכיבים בקוקטייל או המשקה הכי אהוב עליכם. אפשר לתלות ציטוטים מחוייכים כגון: "לחסכון במים, שתו בירה" או "התעורר והריח את הקפה". פשוט ליצור משהו שידבר אליכם ותמיד יגרום לכם להכנס למטבח בשמחה.

מדבקות קיר הן מתנה נפלאה. פנקו את אמא ותנו לה להבין עד כמה אתם מעריכים את הבישול הנפלא והעדין שלה ואת ההשקעה שלה לבני הבית עם מדבקה שבה כתוב: "הביסטרו של אמא" או "מלכת המטבח" וכו'. מדבקות כתובות קיימות במגוון רחב של סוגי אותיות וגדלים שונים של טקסט, אשר יכולים להתאים לכל גודל של מטבח.

אפילו מתנה לסבתא של מדבקה גדולה על קיר המטבח שבה כתוב: "זמן מצויין לכוס תה", בשילוב של ציור ספלי תה שונים או קומקומים צבעוניים, יאיר את קיר המטבח וגם ישמח את סבתא וההדבקה היא כל-כך פשוטה, ללא שום קשר לגודל המדבקה. תהליך פשוט ומהיר, שמעניק שינוי גדול, ב-3 הצעדים הבאים:

  • החזיקו את המדבקה שבחרתם במיקום המועדף עליכם, מבלי לקלף אותה בשלב ראשון. הדביקו עם נייר דבק בקצוות בצמוד לקיר.
  • עכשיו שהמדבקה נמצאת במקומה, הרימו אותה בקצה אחד ומישכו בזהירות את הנייר המכסה את הדבק.
  • עכשיו מתחיל החלק המהנה ביותר – עיברו על המדבקה עם המגבון המצ"ב לחבילה שלכם, במידה וסופק והחליקו את המדבקה למיקומה.
Printer
המלצות נוספות עבורך:
אסטרונאוט ופרפראסטרונאוט ופרפר
אסטרונאוט ופרפר
159 ₪
טפט ריפוד תלת מימדטפט ריפוד תלת מימד
טפט ריפוד תלת מימד
120 ₪
טפט | קפלים בגווני אפורטפט | קפלים בגווני אפור
טפט | קפלים בגווני אפור
120 ₪