דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לחדר שינה

מדבקות קיר לחדר שינה

חדר השינה הוא החדר הכי אינטימי ואישי שלנו, וככזה חשוב שנעצב אותו בדיוק בסגנון שאנו אוהבים.

לא כולנו יצירתיים במיוחד ועיצוב פנים בבית, נראה לנו כעבודה למקצוענים. אבל כיום גם לחסרי הנסיון שבנינו יש פתרון מופלא: מדבקות קיר. הן דרך נפלאה לתת מגע אישי לחדר השינה שלכם והן מתאימות במיוחד גם לאלה אשר משתעממים מעיצוב חדר השינה ומבקשים לשנות מעט, כדי להשיג אפקט רציני. נכון שניתן להחליף את כל הריהוט, הוילונות והצבעים בחדר השינה, אך למה לא לנסות את האלטרנטיבה הטובה, היעילה והחסכונית יותר, במיוחד כאשר התוצאה נראית מצויין? על זה בדיוק נתמקד במאמר הנוכחי ואנו מבטיחים, שזה יהיה שווה.

קודם כל, מדבקות קיר הן בדיוק מה שהן נשמעות, סוג של טפט, כמו פעם – חומר המודבק על הקיר, עם ההבדל הגדול, שטפטים בעבר, הצריכו יותר מאשר נייר דביק והסרת הטפט היתה פרוייקט לא פחות מורכב מאשר ההדבקה שלהם. המטרה של הטפטים וגם של מדבקות קיר היא לשנות את מראה החדר. ההבדל המהותי הוא שמדבקות הקיר אינן מחייבות, זולות יחסית והמאמץ להתקין אותן הוא מינימלי, הופך אותן לפופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות. אין זה מפליא, אם חושבים על האלטרנטיבות. צביעה חוזרת של חדר השינה היא עבודה מאוד מתישה ומלכלכת. לא משהו שהיינו רוצים לעשות כל שנה.

 

עבור אל קטלוג > מדבקות קיר לחדר שינה

 

רוצים להכניס קצת רומנטיקה ותשוקה לחדר השינה? מדבקות קיר הן הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מדוגמאות של פרחים ענקיים, בגוונים של בורדו וכתום ועד ציטוטים משירי אהבה מוכרים או משפטי מפתח רומנטיים – יעשו את ההבדל בין חדר אפרפר ומדכא לחדר שינה המעניק תחושה של חום ותשוקה. אבל לא רק רומנטיקה חשובה לנו בחדר השינה. אנו זקוקים למקום אשר ישרה עלינו רגיעה ובטחון ולא יגרום לנו חוסר שקט בסוף יום מתיש. לכן, התמקדו בתחושה ופחות באופנה. בחדרי הבית האחרים אנחנו מבקשים להיות אופנתיים בעיצוב, בעוד שבחדר השינה, יש לשים דגש יותר על ההרגשה שלנו, מאשר על האופנה האחרונה.

מדבקות קיר יכולות להיות בדוגמא מינימלית, כגון: פרח אחד גדול, גם בצבע אחד על כל הקיר, או מגוון של פרחים או חלק מענף עץ במדבקות קטנות יותר מסביב לקירות. אפשר להשיג גם מדבקות אשר עשויות מויניל ועליו ישנם בדי קטיפה או משי, למראה ייחודי ומרשים שיתאימו באופן מוחלט לריהוט שיש לכם בחדר.  ניתן להדביק מדבקת קיר ענקית על אחד מקירות חדר השינה שכולו בצבע אחד כהה ועליו דוגמא בצבע אחר, של אלמנטים סימטריים, בגוונים עדינים ובהירים. 

אם אתם חובבי רטרו, חדר השינה הוא "החדר" ליישום החיבה שלכם, גם בעיצוב הריהוט, גם באביזרים וגם במדבקות הקיר. דוגמאות ועיצובים משנות ה-90 ניתן להשיג בשוק מדבקות הקיר ובעצם כל מה שהדמיון שלכם מעלה. לא רק הקיר יכול להיות מעוצב, אלא אפשר לשלב בין מדבקת קיר שמודבקת על קיר, ביחד עם מדבקה תואמת על תקרת החדר. כך אתם נהנים מעיצוב כולל וכאשר אתם מתעוררים בבוקר ופוקחים עיניים בקן שיצרתם בחדר השינה, תוכלו להנות מבלי להסיט את המבט מהתקרה. תענוג כפול. לדוגמא: תוכלו להדביק מדבקה עליה יהיה כתוב "בוקר טוב, הכי טוב", "זה היום שלי" ועוד אפשרויות, שניתן להזמין בהזמנה אישית.

קיימים אתרים רבים, שבהם אפשר לבצע הזמנה אישית, בעלות שאינה גבוהה, על פי הבחירה והטעם האישי שלכם, כך שאם אינכם מוצאים בדיוק את מה שאתם מחפשים בהיצע האינסופי, עדיין תקבלו עיצוב מושלם וראוי לכל חדר בבית, לא רק לחדר השינה.

 

 

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מדבקה | צוללןמדבקה | צוללן
מדבקה | צוללן
129 ₪
מדבקות למדרגות ים ושמשמדבקות למדרגות ים ושמש
מדבקות למדרגות ים ושמש
189 ₪
טיפוס הריםטיפוס הרים
טיפוס הרים
129 ₪