דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לחדר מדרגות

מדבקות קיר לחדר מדרגות

כיצד להפוך חדר מדרגות משעמם בבנין פרטי או בבנין משרדים ליפה, יוקרתי וממותג.

למדבקות קיר יש כל-כך הרבה יתרונות, שקשה למצוא חסרונות. הן מהוות פתרון עיצובי לכל הבית, לבעלי עסקים, מכל סוג. זולות יחסית לכל פעולת עיצוב אחרת, שיש לה השפעה מהותית על כל עיצוב וקיימת בדוגמאות מגוונות, בנושאים שונים, סגנונות וצבעים. מדבקות קיר הן אפילו פתרון לרענון מראה חדר המדרגות הישן שלכם, גם בבתי דירות וגם בין קומה לקומה בבית פרטי.

נעים להכנס לבנין חדש, אבל אפשר גם לגרום לבנין ישן, לשנות את פני הכניסה שלו לחלוטין ואת הקירות החשופים בין הקומות, בעזרת מדבקות קיר. חישבו כמה מדהים יהיה להכנס לחדר מדרגות, כאשר לאורך הקירות בכניסה ובין הקומות מודבקות מדבקות קיר בדוגמא של צמח מטפס, בגוונים של ירוק וחום. המראה ישנה לחלוטין את האפרוריות שהקירות החשופים מעניקים לו. אפילו תוספת של מדבקת קיר שעשויה במבנה של פס רחב, צבעוני לאורך הקיר, ישפיע.

האפשרויות אינסופיות ושוות את ההשקעה. איזור נוסף שיכול לקבל מראה משודרג יותר בחדר המדרגות המשותף הוא כיסוי ארונות החשמל במדבקות צבעוניות. בד"כ ארונות החשמל הם גדולים וצמודים לכניסה לדירה ולכן השימוש במדבקות הקיר יתן מראה נעים וחמים, גם בחלל הריק שבחדר המדרגות שלכם. ניתן גם לנצל את מדבקות הקיר לסמלים הקשורים לבטחון הבניין: "לא לרוץ", "רד בזהירות", "נא לשמור על הנקיון" וכו'.

זול, פשוט ומאוד יעיל, בין אם אתם מנהלים את ועד הבית בבניין או רוצים שהקיר בין הקומות בביתכם, במעלה המדרגות יקבל שדרוג למראה שלו, השימוש במדבקות קיר הוא דרך נפלאה להוסיף עיצוב וחן בכל מקרה. אם אתם מעוניינים להשקיע יותר מאמץ והתקציב גדול יותר, תוכלו להשתמש במדבקות קיר המדמות קיר לבנים או פנסי רחוב, גם בחדר המדרגות המשותף וגם במעלה המדרגות שבין קומות הבית הפרטי שלכם. ברשת האינטרנט ניתן למצוא חנויות מקוונות, אשר מציעות מבחר שיתאים לכם, גם לבית משותף וגם לבית פרטי.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
ביזנס פנדה קיר בריקיםביזנס פנדה קיר בריקים
ביזנס פנדה קיר בריקים
120 ₪
מדבקת קיר מעוצבת של קפהמדבקת קיר מעוצבת של קפה
מדבקת קיר מעוצבת של קפה
129 ₪
כוכביםכוכבים
כוכבים
29 ₪