דף הבית » מאמרים » מדבקות לחדרי תינוקות

מדבקות לחדרי תינוקות

 

מחפשים לרכוש מדבקות קיר יפות ואיכותיות לחדר תינוקות? כל מה שחשוב לדעת לפני שממהרים לרכוש מדבקות.

הזמנים של כתמי צבע על הבגדים, הידיים, השטיחים והילדים – עברו מן העולם. לא צריך לכסות את הרצפה בניילון ולהדביק נייר דבק, כדי שלא לכלך את החלונות - מדבקות הקיר הגיעו. בקלות רבה צרו לתינוק שלכם חדר מקסים ושובה לב ובעצם תוכלו לשנות את כל חדרי הבית, באותה הדרך, ללא שום קשר לצבעי הקירות.

חדר התינוקות שלכם צריך לשקף את סגנון העיצוב הביתי ולהחמיא לו. שימוש במדבקות קיר היא דרך קלה, מקצועית ולא יקרה להשיג זאת. מדבקות לחדר התינוקות מגיעות גם בגדלים מיוחדים, עם בעלי גימור ויניל ומגיעות במגוון אפשרויות, כדי להתאים לכל סגנון עיצובי. מדבקת קיר בחדר התינוק, מעל העריסה או המיטה, בהדפסה של שמו, תאריך הלידה, גובה ומשקלו בזמן הלידה – תהיה אפשרות מקסימה וייחודית ומדבקה כזו תיראה כאילו מישהו ביצע כתיבה מקצועית על הקיר. תוכלו להוסיף מס' תמונות על הקיר, מדף עם מזכרות מתקופת ההריון והלידה ויש לכם חדר מעוצב לתפארת.

אפשרות נוספת ופופולרית מאוד היא יצירה של תמונת קיר, בעזרת מדבקות או הדבקה של תמונה שלמה גדולה, על כל הקיר, מותאמת אישית בהזמנה אצל אמן בתחום, אך לא הורה חדש יכול להרשות לעצמו. לעומת זאת, מדבקות קיר מוכנות, כמו שעושים לעתים במקרה של מדבקות קיר לחדרי ילדים מבוגרים יותר, הן בהחלט בתקציב סביר לכל משפחה ותוכלו להתאים את המדבקות וליצור תמונה בעצמכם על הקיר.

התינוקות שלנו נוטים לצמוח ולגדול וביחד עם השינוי בגדילה, יש צורך לבצע שינויים בחדר, אך לא חייבים בכל פעם לרהט את כל החדר מחדש. מדבקות הקיר מתאימות גם להדבקה על ריהוט, על זכוכית ועל כל משטח חלק אחר. כך אתם מעניקים לחדר בכל פעם מחדש מראה רענן ושונה בקלות. כאשר התינוק גדל לפעוט הוא מתחיל לפתח העדפות וסגנון משלו. אפשר לתלות מדבקת קיר עם שיר הילדים האהוב על הפעוט או קטע מסיפור ילדים שהוא אוהב או אפילו משפט שהפעוט אוהב להגיד, כך שתהיה תוספת אישית מיוחדת עבורו.

ישנה אפשרות להשיג מדבקות קיר בהדפסה של אותיות האלפבית ומספרים, כמו גם מילים שלמות וזו הזדמנות גם להשקיע במראה החדר וגם לאפשר לילד ללמוד דברים חדשים. חוץ מזה, מי אומר שמדבקות קיר מיועדות רק לקיר או לחלון? אפשר להשתמש בהם על הדלת, על הרהיטים, כדי להוסיף סגנון למראה הכללי של החדר.

גם במקרים שבהם עשיתם לתינוקכם ציורים תינוקיים בעבודת יד ושיניתם את דעתכם, חיסכו את המאמץ המיותר בהסרת הצבע וציור מחדש. אין שום בעיה להשתמש במדבקות קיר, כדי להסתיר את הדוגמא המצויירת בקלות רבה. המדבקות פונקציונליות ומותאמות גם למטרה זו.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
משולש רטרומשולש רטרו
משולש רטרו
89 ₪
מדבקות אריחים כחולים לרצפהמדבקות אריחים כחולים לרצפה
מדבקות אריחים כחולים לרצפה
229 ₪
טפט של נוף יוון שמיים ויםטפט של נוף יוון שמיים וים
טפט של נוף יוון שמיים וים
120 ₪