דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר לאמבטיה

מדבקות קיר לאמבטיה

גם חדר האמבטיה או חדרי השירותים בבית זקוקים לטאץ' ייחודי, שאותו ניתן להשיג בקלות באמצעות מדבקות קיר שישדרגו פלאים את החדר.

חדר האמבטיה שלנו אמור להוות מקלט בבואנו לאחר יום עבודה הביתה והוא צריך להעניק לנו את הרגשה של אסתטיקה ונועם, שתגרום לנו קורת רוח ושמחה. כדי לעשות שינוי במראה חדר ההאמבטיה, הוא לא צריך להיות במצב נוראי. אז גם אם אתם נהנים מהאמבטיה שלכם כמו שהיא, אך מרגישים שחסר בה משהו נוסף, נסו לשנות מעט את המראה שלה. הכל נמצא בפרטים הקטנים וקצת שינוי יכול להביא לתחושה אנרגתית אחרת ואווירה עוד יותר טובה.

 

מה הסגנון שלכם

 

קודם כל החליטו באיזה סגנון הייתם רוצים את חדר האמבטיה שלכם ואם יש לכם קירות לבנים, כמו אמבטיה סטנדרטית, התמזל מזלכם, כי כך אפשר לעשות שינוי מבסיס חלק וליצור איזה עיצוב שאתם רוצים. תוכלו להיות מעצבי הפנים של עצמכם בקלות רבה. השימוש במדבקות הקיר הוא פשוט ולא יקר ואם אתם מרגישים מאויימים מגודל המדבקה שאתם מאוד רוצים, התייחסו אליה כמדבקה לכל דבר, בדיוק כמו זו שמודבקת על מכוניות.

מדבקות הקיר עשויות בד"כ מפלסטיק, ויניל, PVC ופוליאסטר.

מדבקות אמבטיה לעיצובים מדליקים

צאו להרפתקה והשתמשו במדבקות קיר, כדי להפוך את חדר האמבטיה שלכם לעולם תת-ימי מרהיב וקחו בחשבון שאין זה משנה אם אתם מדביקים אותן על הקיר או על אריחי הקרמיקה, אפשר תמיד להסיר ולהדביק במקום אחר. המדבקות אינן משאירות סימן או מורידות את הטייח. אין צורך בכישורים או כשרונות מיוחדים וכל אחד יכול לעשות זאת. כל מה שצריך זה להסיר את הנייר ולהדביק. דאגו לרכוש מדבקות קיר שמתאימות לאיזור עם לחות גבוהה, כדי שתרכשו את המוצר המתאים לאמבטיה, להבדיל ממדבקות קיר שמתאימים לקירות הבית.

 

עברו לקטלוג מוצרים : מדבקות קיר לחדר אמבטיה

אמבטיה לא צריכה להיות לבנה ומשעממת 

אז אם בא לכם להותיר את הקירות הלבנים שלכם כמו שהם, אך לשנות את מראה האריחים, גם את העיצוב הזה אפשר לפתור בעזרת מדבקות קיר, שמתאימות לאריחים ואף נראות בדיוק כמו אריח. הן קיימות במגוון של צורות, צבעים וגדלים. ניתן לרכוש מדבקה גדולה, שעליה מצויירים מספר אריחים, בין אם חלקים או עם אובייקט כלשהו. כך אתם מבצעים כבר שינוי מהותי מאוד למראה הכללי של חדר האמבטיה שלכם.

חוששים ממהפך גדול מדי? התקדמו לאט לאט. ריכשו לכם מספר מדבקות קיר, שיעשו שינוי קל בשלב ראשון. אמנו את עצמכם גם בעשייה וגם התרגלו לשיפור המראה של האמבטיה. זה יכול להיות מספר קטן של מדבקות וראו כי טוב. בשלב הבא, תוכלו ליישם את המשך הפרוייקט ולהדביק מדבקות נוספות, עד שהמראה יספק אתכם והשינוי יספיק לכם. כך גם אתם יכולים לחוש שאתם שולטים בהוצאות וגם בשינוי.

לפני שהופכים את ההחלטה למעשה, החליטו כמה אריחים אתם רוצים לשנות וריכשו את המדבקות בהתאם לגדלים המתאימים או לחילופין באיזה גודל תרצו את המדבקה באמבטיה. אתם צריכים גם לחשוב על שילובי הצבעים הקיימים כרגע באביזרי האמבטיה, בין אם מדובר בארונות, בוילון האמבטיה ובאביזרים הקטנים יותר.

לא לשכוח אביזרים

באם אתם מתכננים לרכוש אביזרים חדשים, קחו בחשבון את התאמת הצבעים הכללית, שלא יהיו התנגשויות בין הצבעים וגם בין הדוגמאות. דהיינו, אם אתם מתכננים שהאמבטיה שלכם תראה יותר מודרנית, אתם צריכים גם שהאביזרים באמבטיה יהיו בעלי מראה מודרני. נוסף על כך, חדרי האמבטיה הם בד"כ לא גדולים ועמוסים בפרטים ובצבעים: המגבות, הבגדים שהסרנו, שטיח, ארונות עמוסים בתכשירים שונים – במידה והדלתות פתוחות. שימו לב למראה הכללי ורק אז החליטו על הכיוון של הצבעים שאתם מעדיפים.

בחנות המקוונת שלנו, תוכלו למצוא מגוון מדבקות קיר לכל חדרי הבית, וביניהם גם כאלו המיועדות לחדר האמבטיה ולחדרי השירותים. יש הרבה אפשרויות לבחור מהן ולכן, כמו שהזכרנו, מיצאו לכם את הכיוון המועדף לכם, כדי שלא תתקשו לבחור.

 

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מדבקה | פנדב שובבהמדבקה | פנדב שובבה
מדבקה | פנדב שובבה
159 ₪
מדבקות לאריחים בסגנון אנגלי ישןמדבקות לאריחים בסגנון אנגלי ישן
מדבקות לאריחים בסגנון אנגלי ישן
89 ₪
טפט | שיש קרם יפיפהטפט | שיש קרם יפיפה
טפט | שיש קרם יפיפה
120 ₪