דף הבית » מאמרים » איך בוחרים טפט?

איך בוחרים טפט?

ישנם אנשים שהמונח 'טפטים' מעלה אצלם זיכרונות נוסטלגיים. אלו עוד זוכרים את הטפטים משנות השישים והשבעים בהם עיטרו בזמנו את קירות הבית. הטפטים של היום לא מזכיררים במאומה את הטפטים ששלטו באופנה בימים הללו. הפרחים והעיטורים החליפו את מקומם לטפטים בעיצובים ובדוגמאות חדשניים במגוון רחב ועצום, ואלו יוצרים בבית אווירה רעננה ואופנתית.

 

עבור אל קטלוג > טפטים

 

איך נתאים טפטים לבית?

כאשר אנו נחשפים למגוון העצום שמציע לנו עולם הטפטים של היום, אנו עשויים למצוא עצמנו מבולבלים לגמרי. הצבעים השונים והדוגמאות השונות, מעיצוב גאומטרי ועד לטפטים עם ציורים מהטבע מותירים אותנו מלאי לבטים.

לכן חשוב לזכור כי ההתאמה לחלל הינה קריטית, היות וטפט שנראה לכם מדהים בקטלוג, עשוי ליצור אוירה חשוכה ואף דיכאונית בחדר, לעומת זאת דוגמא שממבט ראשון נראה לכם מיושן, עשוי ליצור בחדר אוירה חדשנית ומאירה.

הצבעים המומלצים על פי החדרים השונים:

  • טפטים לחדרי שינה – כאשר מדובר בחדר שינה, מומלץ לבחור בצבעים מרגיעים ונינוחים, כמו צבעי פסטל עדינים או אפילו בצבע קרם או שמנת. אלו יהיו נעימים לעין וייצרו את האווירה המתאימה.
  • טפטים לחדר ילדים – לחדרי ילדים מומלץ לבחור בצבעים המתאימים לעולם הילד, ניתן לבחור בצבעים עזים ותוססים - אך תוך שמירה על איזון – צבעים אלו גורמים לערנות, ועשויים אף לסייע לילדים להגיע להישגים טובים יותר בתחומים השונים.
  • טפטים לכניסה – כאשר מדובר במבוא של הבית, עליכם לחשוב מה האווירה אותה אתם מעוניינים ליצור לאלו העומדים בפתח הבית. אם אתם מעוניינים ליצור אווירה מזמינה, בחרו בצבע ובדוגמא חמה. אלה ייצרו את האווירה הביתית, החמימה והמקבלת.
  • טפטים לחדר העבודה – חדר העבודה שלכם ראוי לתכנון ולחשיבה שונה. מצד אחד תרצו אולי לגרום לתחושת יוקרה מוקפדת. לשם כך יהיה עליכם לבחור בצבעים קרים או אפילו מתכתיים, אך אם אתם מעוניינים ליצר אוירה נעימה ולא קרה ומתנכרת, יהיה עליכם לשלב אלמנטים שייצרו את הנעימות במקום. פרחים או עיטורים עדינים יבצעו את המלאכה בהצלחה.

 

הדבקת הטפט

 בחרתם סוף סוף טפטים לחדרי שינה או לכל חלל אחר בבית או במשרד? כעת הגיע הזמן להדביק אותם על הקיר.

 

איך נעשה זאת?

תמיד תוכלו לבחור באיש מקצוע שהוא יהיה זה שיבוא ויבצע את המלאכה במהירות ובמקצועיות. אך אם תרצו לאתגר את עצמכם ובדרך אף לחסוך כמה שקלים, התייעצו עם בעל החנות אצלו רכשתם את הטפט. הוא לוודאי ישמח להעניק לכם את ההוראות עם מיטב הטיפים.

כאשר תבחרו בטפט הנכון, בצבע ובדוגמא המתאימים, תקבלו בית חדש, אופנתי ורענן. 

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מדבקת טפט ריבועים שחור לבןמדבקת טפט ריבועים שחור לבן
מדבקת טפט ריבועים שחור לבן
120 ₪
דינוזאור גיימרדינוזאור גיימר
דינוזאור גיימר
159 ₪
עלים בעיצובים שוניםעלים בעיצובים שונים
עלים בעיצובים שונים
189 ₪