דף הבית » מאמרים » מדבקות קיר ניתנות להסרה

מדבקות קיר ניתנות להסרה

נמאס מהמדבקה הישנה שעל הקיר ותרצו להסרה? ככה תעשו זאת בקלות.

הטרנד הישן של קירות ריקים בבית, למראה פשטני ומינימלי, כבר לא תופס. כיום יש אפשרויות עיצוביות וסגנונות אחרים, כדי ליצור מראה אופנתי ונאה בחדרים. אחת הדרכים המתקדמות יותר היא השימוש במדבקות קיר. ביצוע עצמי, ללא צורך באיש מקצוע, במחירים נמוכים וללא כלי עבודה. מדבקות קיר קיימות במבחר של סגנונות ועיצובים יפהפיים.

 

מדבקות קיר - לא מה שחשבתם

כאשר מתייחסים למילה "מדבקה", לא מדובר בכל מדבקה. דהיינו לא נכנסים לחנות ורוכשים מדבקה, כדי להדביק אותה על הקיר בחדר. המדבקות המוכרות לנו הן הרבה יותר דקות ואיכותן לא מאפשרת להן להשאר מודבקות על המשטח לאורך זמן. מדבקות קיר מיוצרות במיוחד עבור מטרה מסויימת, להדבקה על הקיר או על כל משטח חלק אחר, כגון: חלונות, רהיטים ואף קיימות מדבקות הניתנות להדבקה על הרצפות.

 

מדבקות קיר לעיצוב הבית

המדבקות המיועדות לעיצוב הבית, עשויות  מחומר שנקרא "ויניל" – שהוא חומר סיננטי הדומה במראהו לפלסטיק דק, אך אינו פלסטיק. למדבקה "רגילה" יש נייר מאחור וסוג של נייר שקוף מקדימה, בעוד שלמדבקות קיר העשויות מויניל דקות הרבה יותר היות והן מצופות בדבק בעצמן ועמידות בחום גבוה, כדי לשמור על החומר הדביק, גם במצבים של לחות ורטיבות.

מדבקות קיר העשויות באיכות גבוהה, ניתנות גם להסרה והדבקה חוזרת. האיכות של החומר, מבטיחה הדבקה גם בשולי המדבקות, כך שהן לא מתקפלות או מאבדות מצורתן המקורית. שימו לב בעת הרכישה, כי אתם מוודאים שהמוצר שרכשתם הוא מדבקה איכותית, אשר ברור כי היא ניתנת להסרה והדבקה חוזרת.

איכות המדבקה קובעת את אורך חייה ואת היכולת שלה להשאר מודבקת, מבלי לאבד את הצורה ואין קשר לסוג הדבק אשר מרוח עליה.

 

איך להסיר מדבקות קיר

אם השתמשתם במדבקות קיר לאורך זמן ומעוניינים להחליף אותן בסגנון אחר, או כל מדבקה אחרת, אתם יכולים להשתמש במספריים כדי להסיר את המדבקה. אם המדבקות כבר נמצאות חודשים או שנים על הקיר, יש מצב שבו הן דבוקות מאוד חזק ותתקשו להסיר אותן. במקרה כזה, אתם פשוט צריכים לקחת מייבש שיער ולחמם אותן בזהירות – הן תהיינה מוכנות להסרה בקלות. כאשר אתם מסירים את המדבקה רבת השנים, יכולה להשאר שכבה דביקה מעט. גם לזה יש פתרון קל – השתמשו באלכוהול או בכל ממיס דבק אחר והשכבה הדביקה תיעלם בקלות.

Printer
המלצות נוספות עבורך:
יונת שלוםיונת שלום
יונת שלום
129 ₪
מדבקת מגדל השעון ביפומדבקת מגדל השעון ביפו
מדבקת מגדל השעון ביפו
189 ₪