להזמנות טלפוניות:
054-4430126
03-5715073
Wishlist

הרחבת הקריאה

דף הבית » איך בוחרים מדבקת קיר ?

איך בוחרים מדבקת קיר ?

המילה האחרונה בתחום העיצוב בארץ ובעולם ... מדבקות קיר – סטיק דקור.

בתחום העיצוב החדשני בארץ ובעולם ישנה התפתחות חדה ומהותית המעידה על כניסת אפשרויות חדישות אל תחום העיצוב הנרחב, כאשר אפשרות מיוחדת במינה וייחודית ללא כל ספק הינה – מדבקות קיר.
השימוש במדבקות קיר לצורכי עיצוב, הפך בשנים האחרונות מתבקש ומועדף, הן בקרב בעלי בתים פרטיים ובעלי עסקים ומשרדים, והן בקרב מעצבי פנים ואדריכלים מובילים.
הסיבה הברורה לשימוש מתבקש זה נובעת מהמגוון הנרחב של העיצובים האפשריים הקיימים במדבקות קיר, ומהיכולת הנוחה שבהתקנת המוצר והסרתו.
שכן, את מדבקת הקיר ניתן לרכוש במחירים הוגנים ומשתלמים לצורך עיצוב ייחודי ומקורי של חללים שונים ומבנים, על פי בחירה אישית של סוג המדבקה, גודלה, צבעה וכן הלאה.
ואותה קל מאוד להדביק על קירות המבנה, ואף להסיר בקלות, פשטות ונוחות מהקיר כאשר אנו מעוניינים בשינוי עיצוב.מגוון נרחב של עיצובים מיוחדים ומרהיבים ! אז איך בכל זאת בוחרים מדבקת קיר ?כאשר "תשוטטו" להנאתכם באתר של חברת סטיק דקור, או שמא כאשר תגיעו אל החנות מפעל שלנו, תוכלו להתרשם וליהנות ממגוון מיוחד ומוקפד של מדבקות קיר מרהיבות למטרות שונות, הכוללות בין היתר : מדבקות קיר למטבח, מדבקות קיר לילדים, מדבקות קיר לבני נוער, מדבקות קיר לסלון, מדבקות קיר לעסקים ועוד...
מתוך המגוון הנרחב תוכלו לבחור את מדבקת הקיר הרצויה והאהובה עליכם, ולקבלה במידות הנחוצות לכם, בממדים הנכונים, בצבעים שונים וגוונים מיוחדים.
כך שכל הזמנה של מדבקות קיר מחברת סטיק דקור תהיה הזמנה משתלמת במיוחד של מוצר איכותי, עמיד ומוקפד, אשר יותאם לכם ולצורכיכם באופן מושלם !

כנסו עכשיו לקטלוג שלנו ...

Printer
המלצות נוספות עבורך:
מדבקת זכוכית מעוצבת למקלחתמדבקת זכוכית מעוצבת למקלחת
מדבקת זכוכית מעוצבת למקלחת
189
מדבקת קיר קיפוד משורטטמדבקת קיר קיפוד משורטט
מדבקת קיר קיפוד משורטט
89
מדבקת שער תלת מימד לגשר ביערמדבקת שער תלת מימד לגשר ביער
מדבקת שער תלת מימד לגשר ביער
189